Tik ilgi būs pasaule šī, cik ilgi būs skola un skolas dvēsele – skolēni un skolotāji.

Vārmes pamatskola

Vārda dienu šodien svin: Strauta, Grieta

Lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

29.11.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas un Simfoniskās mūzikas koncerta “Simfoniskais hits ar Goran Gora” apmeklējums 7.-9.klases skolēniem.

Foto skatīt šeit

Saistīts attēls

Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācibu ietādēs.

Projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001

Projekta īstenošanas termiņš: 2017.g. 17.marts - 2020.g. 31.decembris

Projektā iesaistījusies arī Vārmes pamatskola

Projekta mērķis ir uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs